facebook user Zaloguj sie lub zarejestruj
O nas

          Sklep zoologiczny Zwierzyniec powstał w 2000 roku . Zrodził się z pasji, którą była opieka nad zwierzętami i z ciekawości , którą zaspokajał ciągły kontakt z klientem , producentem i hodowcą . Na bazie tych doświadczeń , codziennej pracy i nauki sklep się rozwijał i nadal rozwija . Powstają nowe działy np.akwarystyki roślinnej , nowe projekty we współpracy z przedszkolami i szkołami pt."niezwykła lekcja biologii". Potrzeba klientów skłoniła nas także do otwarcia sklepu internetowego. Możemy więc w tej chwili sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i ich pupili , docierać do nich w sposób tradycyjny i nowoczesny - prosto do domu .

       Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do odwiedzania nas na Facebooku (umieszczamy tam wiele informacji o codziennym życiu sklepu  -promocjach, akcjach, ciekawych produktach czy nowych dostawach) oraz do komentarzy które pozwolą nam stać się jeszcze lepszymi . W listopadzie 2013 otworzyliśmy pierwszy na Warmi i Mazurach Salon Akwarystyki Morskiej, mieszczący się w naszej lokalizacji w Olsztynie przy ul.Wilczyńskiego 25B. Posiadamy szeroki wybór ryb, korali i innych zwierząt morskich a także wszelkie akcesoria , pokarmy i preparaty w konkurencyjnych cenach .

Sklep przy ul.Wilczyńskiego 25B jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz.10.00-19.00 a w soboty 10.00-15.00.

Sklep w Kauflandzie przy ul.Metalowej 2 jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz.9.00-21.00 a w niedzielę 9.00-20.00 .

Na maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz.11.00-19.00.

 

 

Zapraszamy!

 

Kontakt

Sklep zoologiczny Zwierzyniec

ul.Wilczyńskiego 25B

10-686 Olsztyn

e-mail: sklep@zwierzyniec.olsztyn.pl

tel.089 5412324

Informacje
Na skróty
payu
facebook